Leave a Reply

2 comments


 • Wielki zawód i gorycz wypływa z tego tekstu. Jeśli śpiewasz, to podrzucam ten utwór: https://www.youtube.com/watch?v=7hqMiZbizFo
  Jest takich wiele. Od razu podkreślę,że utopią jest czekać na to, że rządcy tego świata wysłuchają utworu i się tym przejmą. Nawet ich wyznawcy nie wezmą tego pod uwagę, bo zgodnie ze scenariuszem mają powiedzieć; Oto głos tego, którego odcięto od koryta, lewaka, anty polaka itd.
  Tak jest we wszystkich wypadkach, w których ostatnio wybrano Trumpa, Macron`a, ludzi namaszczonych przez Kaczyńskiego. Tak będzie wkrótce w Rosji, czy Niemczech jak wreszcie uzgodnią kto ma rządzić.
  Smuuuuuuuutneeee

  January 08, 2018
  • Napiszę tak, z pewną taką nieśmiałością klikałem w podany przezc Ciebie link, skoro tyle już zaśpiewano o Polsce to co może mnie jeszcze zaskoczyć? Przyznam, że nie znałem artysty wcześniej i rzeczywiście, zaskoczył mnie, a do tego pozytywnie. Dziękuję. Słuchałem z radością.
   Naturalnie, że tego rodzaju poezja nie trafia do wielu bo tu trzeba się zatrzymać, posłuchać, zrozumieć, przeżyć, a większość naszych rodaków kończy swą edukację muzyczną na p. Martyniuku czy utworze “Malinowa dziewczyna”. Miło mi było Cię gościć. Dziękuję.

   January 08, 2018

Leave a comment


Name*

Email(will not be published)*

Website

Your comment*

Submit Comment

 

Copyright © transcendentphoto co. 2008