Leave a Reply

2 comments


 • Obserwację różne reakcję w temacie “Protest niepełnosprawnych w Sejmie” tak po stronie władzy jak i społeczeństwa.Niezależne media nie godzą się na takie rozstrzygnięcie i drążą temat . Druga strona już odtrąbiła koniec sporu obiecując że prace nad całościowym rozwiązaniem problemu będą kontynuowane.
  W opublikowanych dzisiaj badaniach społecznych PiS owi ubyło sporo ze słupka p[przewagi nad turbo opozycją. Jedna jaskółka nie czyni wiosny. Poczekamy na kolejne badania. PiS zapewne poprawi prawo i zaprowadzi swoją sprawiedliwość, bo … chyba musi – inaczej się udusi

  May 30, 2018
  • Dziękuję tatul za odwiedziny, naprawdę!
   Jak wiesz geograficznie jestem daleko od pewnych wydarzeń i miejsc. Był taki czas, kiedy sprawa niepełnosprawnych wcale do mnie nie docierała, potem coś zaskoczyło i zrozumiałem. Nie reprezentując żadnej opcji politycznej, lecz tak zwyczajnie po ludzku, coś mi zazgrzytało: Jak można być tak nieludzkim? Butnym i pewnym siebie? Ludzkim panem? Gdzie podziała się zwykła empatia? Po 70 latach od wojny są tacy, którzy wiedzą jak należy postąpić widząc żołnierzy mordujących malutkie dzieci, a nie wiedzą jak tu i teraz rozmawiać z niepełnosprawnymi? Wiesz tatul, rozumiem czasem powiedzenie, że politykiem nie jest zwykły człowiek, ale ja nie chcę takich polityków, którzy będą reprezentować mój kraj… niech się więc ten rząd „udusi” skoro musi.

   May 30, 2018

Leave a comment


 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © transcendentphoto co. 2008