Leave a Reply

4 comments


 • Piotr

  Wszystkiego najlepszego Darku, te życzenia przez SMS to znak czasów. Kiedyś nasz krąg znajomych to byli wyłącznie bliscy, list do Chicago z Białegostoku szedł sześć tygodni, wszystko działo się bardziej lokalnie niż globalnie. Trudno zadzwonić do setki osób dziś i szczerze wniknąć w to co czują czy myślą, więc pozostaje ten zimny sms, który jednak czyni,że choć przez chwilę ktoś o Tobie pomyślał. To sporo dziś. Myślę, że przemijamy, tak Ty jak ja, mimo że dzieli nas kilka lat, to też dostrzegam symptomy wizji, które roztaczasz choć na mniejszą skalę. Chyba idzie na wojnę, tak czy owak dust in the wind. Pozdrawiam serdecznie i życzę, abyś jak najczęściej szedł ścieżką pełną ludzi, którzy nadają na tej samej częstotliwości. Poza tym zdrowia i pogody ducha – chyba to wszystko co mamy? Happy New Year!

  December 31, 2017
  • Piotr, najmądrzejsze słowa jakie mi przyszło czytać od kilku tygodni! Dziękuję Ci, że jesteś, że trwasz, a to co piszesz oznacza, że rozumiesz! List pisany odszedł w zapomnienie, pozostały zera i jedynki, rozumiem to, obawiam się jednak, że Kopiuj – Wklej jest nadużywane. To i tak sporo, że taki wysiłek zostaje podjęty!
   Idzie na wojnę idzie na deszcz lub po drugiej stronie: Behind the smoke is black / There is no turning back. Najpiękniejszego spotkania noworocznego, słów i dobrej muzyki, wielkiej ilości pomysłów, które zachwycą Twych czytelników! – tego Ci szczerzę życzę od siebie. Pozostając uśmiechnięty, Dariusz.

   December 31, 2017
 • M

  Dziękuję Ci za rok. Za wytchnienie przy Twoich słowach. Za spokój i pomoc. Marzenia się spełniają, choć nie do końca jak planujemy my. Rodzi się w sercach nowe. Ale Jemu potrzebna jest cisza. Cisze wszelakie. Pozdrawiam Was! Zwielokrotnienia dobra

  December 31, 2017
  • M. Cisza jest w nas, więc potrzebny jest nam dystans, by nie uwikłać się w kłopoty. Miłość jest rozumieniem i szacunkiem, a nie posiadaniem władzy. Pamiętasz jak wielokrotnie rozmawialiśmy o Blake’u? To też jego słowa: Wieczność kocha dzieła czasu.
   Dziękuję Ci za umożliwienie mi spotkania z setką cudownych ludzi, za trzymanie w ryzach moich pomysłów, za delikatność, którą mi ofiarowałaś, gdy jej potrzebowałem. Nowy Rok to tylko umowna chwila, a na to co po nas pozostanie pracujemy całe życie! Szacunku do siebie samej, uporczywej cierpliwości i tysiąca mądrych słów na Twe ręce. Dziękuję Ci M.

   December 31, 2017

Leave a comment


Name*

Email(will not be published)*

Website

Your comment*

Submit Comment

 

Copyright © transcendentphoto co. 2008