Magiczne po drugiej stronie monitora20220318140129
Everything is illusion 202220211231085759
Allergic to Pendejadas20210817070057
Dzieciak w piwnicy20210330070017
Dyskretny urok rodziny – Zemsta20210213150033
Kati roll, a sprawa polska20201215070026
Przejdzie. Wszystko przechodzi.20201103070019
Oko zmieniające zmienia wszystko20201027070044
Odchodzenie20200915065945
Wszystko czego Ci trzeba to…20200804070048
Odchodzimy nieświadomi20200312070022
Polityczna poprawność podczas Super Bowl20200204095315
Co zrobiliście w roku 2019 by kochać?20191231070044
Bożonarodzeniowe życzenia, mamy święta…20191223070011
I’m not the radical left, I’m the humane middle20191105070045
Load more