Odchodzenie20200915065945
Wszystko czego Ci trzeba to…20200804070048
Odchodzimy nieświadomi20200312070022
Polityczna poprawność podczas Super Bowl20200204095315
Co zrobiliście w roku 2019 by kochać?20191231070044
Bożonarodzeniowe życzenia, mamy święta…20191223070011
I’m not the radical left, I’m the humane middle20191105070045
Trudno nie wierzyć w nic, czyli polonijna Apokalipsa według Krukowskiego20191004070035
Jutro nadal będziesz mnie kochać?20190730070057
Amy, rocznica, Klub 2720190723070035
Spoczywaj w pokoju Kubusiu Puchatku20190702070054
Krystyna P. – pogromczyni krokodyli20190625070045
Chłopak z głową pełną wątpliwości20190618070047
Czego nie lubię w Indiach20190423070003
Piekło i niebo20190409070052
Load more

Leave Comments: