Wylot z Nepalu – Bhutan20200331070010

Wylot z Nepalu – Bhutan

Dariusz03/31/20200 comments
Przede mną wylot, kolejny rozdział – Bhutan. W życiu podobnie jak w grze w szachy raz wykonany ruch pozostaje do końca na planszy. ...
Umieranie – ostatni dzień20200324070028
Bok choy i czerwone curry20200323131506

Bok choy i czerwone curry

Dariusz03/23/20202 comments
W rozporządzeniu wykonawczym 2020-10 nie ma ani jednego słowa o bok choy i czerwonym curry. Śpieszę donieść, że to mój ostatni dzień w domu. Gotujmy r...
Persephone – This post is dedicated to Kathleen20190820070045

Persephone – This post is dedicated to Kathleen

Dariusz08/20/20190 comments
Persephone - This post is dedicated to Kathleen. The short story concerns Persephone, which presents two sides of reality....
To co najważniejsze20190611070006

To co najważniejsze

Dariusz06/11/20190 comments
Crossing Bhutan to niezwykła historia przekraczania granic, nie tylko państwowych, lecz przede wszystkim tych wewnętrznych. To zmieniło każdego z ucze...
W drodze, a wkrótce Diwali20181106070043

W drodze, a wkrótce Diwali

Dariusz11/06/20182 comments
Pierwszego grudnia ubiegłego roku swój wpis rozpocząłem słowami: Pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze....
Kolorowa tradycja świąt20191214091143
I’m not the radical left, I’m the humane middle20191105070045
Dożynki20190827070041
Persephone – This post is dedicated to Kathleen20190820070045
Zjem was w cebulowym sosie!20190806070019
Nie odwracam oczu – słucham muzyki20190709070052
Spoczywaj w pokoju Kubusiu Puchatku20190702070054
Krystyna P. – pogromczyni krokodyli20190625070045
Kafarnaum20190604070059
Prawnuczka Jarosława Iwaszkiewicza w Muzeum Polskim w Chicago20190521070023
Czego nie lubię w Indiach20190423070003
Dżemu nigdy dość!20190419070015
Wielki Dzień muzycznie i duchowo20190416070059
Maciej Maleńczuk w Chicago20190402070018
Masakra w Nowej Zelandii wydostała się na zewnątrz20190319070025
Load more
Chłopak z głową pełną wątpliwości20190618070047
Czego nie lubię w Indiach20190423070003
Piekło i niebo20190409070052
Masakra w Nowej Zelandii wydostała się na zewnątrz20190319070025
Absolutnie piękna Giselle – zaniemówiłem20190305070012
Is everybody in?20190226070024
Zima i bałwan przy dźwiękach muzyki20190129070015
Patykiem po wodzie20190115070025
Osobliwości mijającego roku20181231070023
Bunt mas20181211070035
Jak wygrać Wielki Marsz20180911070009
Niewidzialni – Odwracając się od słabego i sponiewieranego20180807070036
Is This the Life We Really Want?20170729093230
Zadziwienie20161118070029
Czy jestem sam20160930070051
Load more
Wylot z Nepalu – Bhutan20200331070010
Umieranie – ostatni dzień20200324070028
Stupa to nie kapliczka – Bouddha Stupa20200317070018
Odchodzimy nieświadomi20200312070022
Zabytki Kathmandu – Swayambhunath20200310070053
Thamel20200303070000
Pierwsze dni20200225070014
Gdy podróżujemy20200218070056
Niewielka zapowiedź20200109070044
I’m not the radical left, I’m the humane middle20191105070045
Za chwilę dalszy ciąg programu20190813070015
To co najważniejsze20190611070006
Prawnuczka Jarosława Iwaszkiewicza w Muzeum Polskim w Chicago20190521070023
Życie za krótkie jest!20190514070054
Czego nie lubię w Indiach20190423070003
Load more
Amy, rocznica, Klub 2720190723070035
Prawnuczka Jarosława Iwaszkiewicza w Muzeum Polskim w Chicago20190521070023
Konstytucja niczym kolos20190507070059
Maciej Maleńczuk w Chicago20190402070018
Is everybody in?20190226070024
Klaps! 50 twarzy Greya po polsku w Chicago20190223090919
Way To The Stars – Szpak Dreamer w Chicago20190222111116
Pomaganie jest dziecinnie proste20190122070056
Wigilia starszym, samotnym i bezdomnym na Jackowie20181225111108
Bunt mas20181211070035
Zadziwienie20161118070029
W poszukiwaniu zaginionej sztuki20140606111129
Load more