Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy20180730080020

Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy

Dariusz07/30/20180 comments
To nic nowego. Nie noszę w sobie bólu, którego nie można by było ująć, jestem w niebie tylko popatrz w dół....
Shankar i ta cała reszta20180724080029

Shankar i ta cała reszta

Dariusz07/24/20180 comments
Gdybyś ktoś kiedyś miał jakieś wątpliwości czy warto być na takim koncercie, odpowiadam: to jedyny moment...
Piotr Nalepa czyli Muzyka nie zna granic20180528190317
Isle of the Dead / Wyspa Umarłych20180507074014
Szpak symfonicznie w Chicago20180506112200
Szare twarze20180319070004
Popioły na śniegu – Beksiński20180221080048
World Cat Day20180217090000

World Cat Day

Dariusz02/17/20180 comments
Today is World Cat Day which is celebrated in much of Europe. February 17th 2017 "Kazik i Kwartet Proforma" they performed in Chicago, the photo comes...
Nowy Rok, Rok Psa za dni kilka20180215080040
The rhythm of the heat!20180209101200
Kres20180202080020

Kres

Dariusz02/02/20188 comments
W poniedziałek 21 stycznia w Chicago padał deszcz, wiem, to wciąż zima lecz też kres opisywania podróży. Tego dnia rozmawiałem telefonicznie z koleżan...
Marsz kobiet w Chicago 201820180121014500
Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy20180114112800
To koniec20171231080038
Vivekananda / Kanyakumari do Tirunelveli20171208080000

Vivekananda / Kanyakumari do Tirunelveli

Dariusz12/08/20170 comments
Dzisiejsza historia bierze początek w Chicago 1893 roku podczas forum Światowego Parlamentu Religii na którym wystąpił, zaledwie 30-letni Swami Viveka...