Popioły na śniegu – Beksiński20180221080048
Marsz kobiet w Chicago 201820180121014500
Do Pondicherry i nieco dalej20180112080013
Juno jest bliżej niż dalej20180110080004
Pomiędzy Thanjavur, Francją i Indiami20180105080005
Diwali w drodze do Thanjavur20171229080002
A Night On Milwaukee Ave.20171206085300
Czerwone klify Varkali20171201080000

Czerwone klify Varkali

Dariusz12/01/20170 comments
Smutna ściana deszczu, szum oceanu, odgłos uderzających o siebie palmowych liści. Wychodzę z hotelu, idę w kierunku plaży i czerwonych klifów Varkali....
Rozlewiska Kerali20171124080043
Pejzaże20171103085700

Pejzaże

Dariusz11/03/20172 comments
In my life I took only two photos of winding stairs. One in Czech Republic and second one in India. Today I want to show you the last one...Miejsce os...