Lech Wałęsa20180929111122
Gordon Lightfoot po 52 latach20180920070000
Nobody’s Fool czyli nie tylko cyrk20180913070012
Pewna historia z penisem w tle20180828070032
Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy20180730080020
Piotr Nalepa czyli Muzyka nie zna granic20180528190317
Szpak symfonicznie w Chicago20180506112200
Marsz kobiet w Chicago 201820180121014500
Błękitne Góry w Ooty20180119080006
A Night On Milwaukee Ave.20171206085300
Obchody Narodowego Święta Niepodległości20171119140700
Wieczór z Beksińskim20170621080811
T.Love20170428070053
Psalm 5320170331070000
Human20170324070023
Load more