Dżemu nigdy dość!20190419070015
Klaps! 50 twarzy Greya po polsku w Chicago20190223090919
Andy Warhol – o czym moi rodacy nie chcą wiedzieć20181204070019
Lech Wałęsa20180929111122
Gordon Lightfoot po 52 latach20180920070000
Nobody’s Fool czyli nie tylko cyrk20180913070012
Pewna historia z penisem w tle20180828070032
Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy20180730080020
Piotr Nalepa czyli Muzyka nie zna granic20180528190317
Polonia20180702213013
Marsz kobiet w Chicago 201820180121014500
Błękitne Góry w Ooty20180119080006
A Night On Milwaukee Ave.20171206085300
Obchody Narodowego Święta Niepodległości20171119140700
Wieczór z Beksińskim20170621080811
Load more