jak kochamy darmowe prezenty

Dzisiejszego wieczoru miałem okazję rozmawiać z Andrzejem Fonfarą. Pośród dziennikarzy otaczających Artura Szpilkę czy Mike Mollo, Andrzejowi zadałem między innymi to pytanie: masz dwa słowa do wybrania – smutek i żenada, które wybierasz?

na godzinę 6pm, dzisiejszego dnia, została zaplanowana konferencja prasowa. już godzinę później miała się odbyć otwarta publiczna konferencja prasowa z zawodnikami, a także z promotorami, organizatorami, przedstawicielami stadionu oraz mediów, zbliżającej się walki, historycznego starcia na stadionie cellular field tu w chicago, tam gdzie ponad 50 lat temu wydarzyło się coś podobnego… przygotowanie, zaproszenie do uczestnictwa w tym naprawdę wielkim, sportowym wydarzeniu. to wszystko było darmowym prezentem.

jestem, jak zapewne bardziej dociekliwi już wiedzą, osobą która na portalu społecznościowym fb lubi i podgląda nowe wydarzenia na profilu: Poland. Come and complain. za nimi więc powtarzam: maria skłodowska-curie two time nobel prize winner, discovered two chemical elements. only two?

dziś polacy w chicago mieli okazję spotkać się z dwoma, wielkiej klasy, polskimi zawodnikami, bokserami, których znają i podziwiają: jednego na polonijnych piknikach, drugiego w słono opłaconym abonamencie telewizyjnym kanałów polskich, słuchają wywiadów radiowych ich obu. dziś mieli okazję zadać im pytania, dotknąć, pstryknąć słodką fotkę. ten pierwszy, który mieszka w chicago ma szansę zmierzyć się o mistrzostwo świata, ten drugi przyleciał specjalnie z polski na rewanż.

godzina publicznego spotkania ustalona na 7 nie wygląda na złą. darmowy parking. darmowe wejście na konferencję, lokalizacja dość ciekawa i łatwo dostępna.

dziś polacy w chicago mieli okazję otrzymać darmowy prezent w postaci tego spotkania. mieli okazję… to jak kochamy darmowe prezenty?

jak kochamy darmowe prezenty

4

Add Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.