Wiadro zimnej wody

Specjalnie użyłem przymiotnika – zimnej – bo przecież wielu śmiałków nawet takiej wody nie używa, kostek lodu kilka wsypując do wiaderka. Więc o co w tym wyzwaniu chodzi? Prostować mi wiedzę przyszło i wiem, że niezbyt wiele osób to zrozumie, a jeszcze mniej do serca weźmie. Bo po co? Myślenie boli tak samo jak uczucie kłucia szpileczkami kropel wody lodowatej wylanej z wiadra na ciało. Wiadro zimnej wody ono nie jest dla ochłody.

Jeśli zaakceptowałeś to wyzwanie z wylaniem lodowatej wody prosto z wiaderka na siebie, to wciąż należy uczynić donację, cokolwiek możesz przeznaczyć nawet mniej niż $100. $1 jest w porządku, a $10 to już naprawdę ekstra! Fundacja ALSA rekomenduje donację w wysokości $35, $60 lub $120, ale oczywiście możesz przekazać jakąkolwiek sumę na którą cię stać.

Pamiętaj jednak, że akceptując to wyzwanie, związane z wylaniem lodowatej wody z wiaderka na siebie, w żadnym wypadku nie zwalniasz się z uczynienia tej donacji!

Więcej w języku angielskim pod linkiem: Ice Bucket Rules& ALSA


you accept the Ice Bucket Challenge, you still need to donate money, just anything less than $100. $1 is fine, $10 is great. ALSA recommends $35, $60, or $120, though you can donate however much you like.

Accepting the Ice Bucket Challenge and dumping ice on your head does not “free” you from donating funds.


Nie bądź siur! Twoja “promocja” w socjalnych mediach potrwa zaledwie chwil kilka i minie bezpowrotnie, lub dzień może dłużej, wśród twych “znajomych”. Jeśli rozumiesz zasady… olej swe Ego i zrób coś pożytecznego!

1

Add Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.