Niewielka zapowiedź

Od kilku dni, na moim profilu Instagram, a także Behance, pojawiają się nowe fotografie. Dziś przed Wami uchylam rąbka tajemnicy bowiem jest to zaledwie ułamek tego, czym wkrótce się z Wami podzielę, niewielka zapowiedź, fragment dłuższej opowieści, którą dziś zapowiadam.

Zużywamy się powolutku, od środka, potem na zewnątrz. Zostawiamy małe cząstki siebie w miejscach w których najbardziej byliśmy sobą.

Bhutan
The birthplace of 'Gross National Happiness' is growing diverse than you can imagine it. You won't find out if you are not there. Gangtey Monastery, Bhutan

Łatwo zaobserwować jak ulubione spodnie powoli wycierają się, a najlepszy nóż kuchenny od stałego ostrzenia także wyciera się, metal traci swój pierwotny kształt. Kartki ulubionych albumów tracą swą sprężystość, od częstego przewracania rogi papieru zmieniają swój kolor, zacierają się także kształty najpopularniejszych cyfr i liter na klawiaturze. W walce pomiędzy użytecznością, a zwykłym przechowywaniem pewne przedmioty zużywają się, tracą cząstkę samych siebie na rzecz tych, które dotykamy każdego dnia. Moja historia o tym opowiada.

Nepal
Do you remember what “social” was before facebook? Bhaktapur Durbar Square, Nepal

Szybki, fotograficzny podgląd pod [adresem]. Cierpliwość tych Czytelników, którzy zapisali się do listy powiadomień, zostanie nagrodzona w pierwszej kolejności!

14

Zapraszam do dołączenia do grona moich subskrybentów!
Dzięki temu zyskasz dostęp do jeszcze większej liczby fascynujących historii, a ja będę mógł kontynuować pracę, dostarczając Ci treści na najwyższym poziomie. Nie przegap żadnego z moich wpisów, które dostarczą Ci wiedzy, inspiracji i rozrywki. Zapisz się już dziś i dołącz do grona moich Czytelników! Zapraszam Cię serdecznie.

Comments 3