3 majowka

Zupelnie niczego nie spodziewający się klient jednej ze znanych stacji paliwowych został brutalnie napadnięty i dotkliwie pobity przez właściciela tejże stacji. Następnie okradziony z kart kredytowych oraz niewielkiej gotówki, wyrzucony za drzwi. Sprawą zajęła już się miejscowa policja oraz jeden z największych kanałów telewizyjnych na trudnym rynku mediów.

Została przeprowadzona także rozmowa ze świadkami tego wydarzenia, którzy zaprzeczyli jakimkolwiek pomówieniom właściciela w stosunku do pobitego klienta o jego złym lub prowokacyjnym zachowaniu. Policja wciąż przegląda filmy z kamer monitoringu wewnętrznego, które dokładnie w trybie high definition sfilmowały całe zajście, wciąż nie mogąc uwierzyć w to co się stało.

najprawdopodobniej kupujacy zostanie ukarany mandatem za wandalizm oraz obciazony wszelkimi kosztami zwiazanymi z leczeniem i porzadkowaniem miejsca wydarzenia. tak tez bylo w przypadku ostatniej majowki. wiele gwiazdeczek przygaslo w cieniu gwiazdy stad tez moje drobne przypomnienie tych dwoch zwariowanych dni, 3 majowka, pelnych dobrych nastrojow!

3 majowka – w tym roku obchodzilismy 222. rocznice podpisania pierwszej w europie, a drugiej na swiecie konstytucji, 3 majowej i to w polsce!
to niewazne, ze byla tylko przez rok, ale za to byla nasza, taka wlasna, polska. ubierajac bialo-czerwone stroje, malujac twarz w barwy narodowe, warto pamietac o tym fakcie, chociazby w przyszlym roku, wyruszajac na ulice downtown do tradycyjnej parady 3 majowej tu wlasnie, w chicago.

5

Add Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.