Roger Waters w Polsce

Z dużym zainteresowaniem śledziłem jak Roger Waters koncertuje w Europie. Przyglądałem się miejscom w których miał występować i z wielkim zaciekawieniem oczekiwałem koncertów w Polsce. Wiem co napisałem 29 lipca 2017 roku i do kogo były skierowane słowa. Podziwiam artystów, którzy wiedzą dokąd przyjeżdżają i nie boją się mówić o tym co widzą.

Ubiegłoroczny tekst podsumowujący koncert Watersa w Chicago zakończyłem słowami: Jeśli spotkam się z opinią, że to muzyczne wystąpienie Watersa było zbyt polityczne, to poczuję się niezmiernie zażenowany poziomem edukacji muzycznej mego adwersarza. To oznacza tylko jedno – rozpoznam bez wysiłku kto wcale, od ponad pięćdziesięciu lat, nie wsłuchiwał się w to, o czym pisał i co śpiewał lider zespołu Pink Floyd.

Teraz chcę przypomnieć co rok temu napisałem na temat jego koncertu. Przypomnieć słowa z którymi wielu jest nie po drodze.

Czy zmienicie swoje zdanie na temat tego co dzieje się dookoła gdy zabiorą Wam paszport i zastukają do drzwi? – Dorota Wellman

Czy to jest życie, którego naprawdę chcemy?

…to pytanie, które pora zadać wyglądając zza wygodnego okna/ekranu, telewizyjnych wiadomości.

3

Zapraszam do dołączenia do grona moich subskrybentów!
Dzięki temu zyskasz dostęp do jeszcze większej liczby fascynujących historii, a ja będę mógł kontynuować pracę, dostarczając Ci treści na najwyższym poziomie. Nie przegap żadnego z moich wpisów, które dostarczą Ci wiedzy, inspiracji i rozrywki. Zapisz się już dziś i dołącz do grona moich Czytelników! Zapraszam Cię serdecznie.

Add Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.