Sylwia Grzeszczak w Chicago

Oficjalnie po raz pierwszy Sylwia Grzeszczak zaśpiewała przed chicagowską polonią 26 stycznia w Copernicus Center podczas trasy z okazji 10-lecia pracy artystycznej. W Chicago gościła dzięki firmie Christopher Entertainment Corp. – Imprezy Polskie.

Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne: Ona i on z Liberem, oraz trzy solowe: Sen o przyszłości, Komponując siebie oraz Tamta dziewczyna. Albumy Sen o przyszłości i Komponując siebie uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce, zaś album Tamta dziewczyna uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Sylwia Grzeszczak w świetle reflektorów na scenie w Chicago

Przejrzałem swoje ostatnie posty. Wiele z nich dotyczy w dużej mierze spraw, które mnie otaczają i dotykają. Poczułem, że zabrakło w nich brzmień i zaraz też postanowiłem to zmienić bowiem zawsze chciałem pokazać jak pięknie brzmi muzyka na zdjęciach, jak ładnie wyglądają nuty na fotografiach…

Koncert w Chicago należał do udanych. Pomimo trudnych warunków na drogach, sala szybko się zapełniła, podnosząc rangę imprezy do tych, które należy odnotować jako Sold Out. Polska młodzież licznie oblegająca bar również spisała się na medal.

0

Zapraszam Cię do dołączenia do grona moich subskrybentów! Otrzymasz wówczas dostęp do jeszcze większej ilości fascynujących historii, a ja będę mógł kontynuować pracę i dostarczać Ci treści na wysokim poziomie. Nie przegap już żadnego z moich wpisów, które dostarczają wiedzy, inspiracji i rozrywki. Zapisz się już dziś i dołącz do grona moich Czytelników! Zapraszam.

Add Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.