Te najlepsze życzenia

Moje najlepsze życzenia. Jaka jest odległość pomiędzy ostatnim zapalonym w oknie domostwa światełkiem, a pierwszą gwiazdką na niebie? Bowiem w tej czasoprzestrzeni musi się bardzo wiele zmieścić, mieć swój czas i zaistnieć. Ma być w niej czas na miłość, czas na zrozumienie i ma się tam zmieścić wybaczenie, ma być tam również rodzina, przyjaźń i szacunek.

[layerslider id=”17″]Moim Czytelnikom, życzę by potrafili tam zmieścić jak najwięcej, wykorzystać każdą wolną przestrzeń na prawdziwe uśmiechy, szczerą miłość i pokorę wobec innych. Reszta niech pozostanie nigdy nie zagranym utworem, niech wybrzmi i rozpadnie się w proch bowiem trzeba też czasem pomilczeć tym milczeniem dookoła nas.

Słowa, które do siebie wypowiadamy często nie docierają na czas, a ja wierzę iż moje życzenia dotrą do Tych, którzy uważnie czytając słuchają. Spokojnych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, wiary w sens świata, radości w nadchodzącym roku. Spadł pierwszy śnieg…

Dariusz

Spadł pierwszy śnieg...
Spadł pierwszy śnieg…
1

Comments 5

 • M12/27/2017 at 1:01 am

  Katalog cisz wszelakich. Niebo mam nadzieję doczekanie nasze. Pięknie dziękuję

 • Michał12/27/2017 at 8:36 am

  Różnica jest taka jak czas w jakim światło tej gwiazdy biegło do ziemi, czyli można tam zmieścić całe losy ludzi na ziemi, tej ziemi. 🙂

  • Dariusz12/27/2017 at 8:49 am

   Wszystko więc wskazuje na to, że jest jeszcze czas by mieszkańcy tej ziemi opamiętali się przed ostatecznym samounicestwieniem! Mam taką nadzieję i Tobie Michał dziękuję bo chcę byś wiedział, że nie jesteś sam!

 • tatul12/27/2017 at 2:19 pm

  Przyjąłem i odwzajemniłem w rewanżu mnóstwo życzeń, jednak były to tzw. gotowce. Zabiegany nie miałem wystarczająco dużo czasu aby wpaść do miejsc, gdzie słowo ma swoją wartość i wagę. Choćby tu.
  Dla mnie święta to też głębokie zadumanie, czasem wzruszenie. Jest nam tym łatwiej, że przeżywamy je w duchu wiary. Słuchając “Jedynkowych” rozmów, kolęd, piosenek, pastorałek łatwo daję się wprowadzić w świąteczną atmosferę. Dla nas od żłóbka płynie miłość, którą trzeba odwzajemnić i nadzieja na to, że nasze starania zostaną kiedyś odwzajemnione.
  Spóźniłem się z życzeniami świątecznymi, ale zdążyłem z Noworocznymi.
  Szczęśliwego Nowego Roku, lepszego od minionych. Dużo życzliwości i przyjaźni ludzkiej oraz miłości od najbliższych

 • Add Comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.