Tre Voci zawsze zachwyci

Zespół Tre Voci, Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to tenorzy nowej generacji. 28 stycznia zespół zaprezentował piękny koncert na scenie Fundacji Kopernikowskiej w Chicago. Siedem lat temu odnieśli tam swój pierwszy sukces, a teraz powrócili, by ponownie zachwycić publiczność. Tre Voci to potrójna dawka talentu na jednej scenie!

Tre Voci – trzy wyjątkowe głosy tworzące nowy gatunek muzyczny, POP-OPERA. Zjednoczeni przez wspólną miłość do muzyki, trzej artyści łączą klasyczne dzieła ze współczesnym brzmieniem i przedstawiają przeboje muzyki popularnej w klasycznej formie. Zjednoczeni przez wielką przyjaźń, dzielą się swoją wrażliwością i talentem z publicznością, zyskując w ten sposób nowy blask i zainteresowanie.

Tre Voci zachwyca publiczność na całym świecie, od Tajlandii do największych sal koncertowych w Polsce. Każdy z artystów jest unikalny, z własną silną osobowością, ale razem tworzą magię na scenie. Koncerty pełne są zachwycających interpretacji, radości i humoru.

W tym roku tenorzy Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności wokalne, wykonując piękne arie i duety, które zostały wsparte przez wspaniałą grę Paderewski Symphony Orchestra. Nie zabrakło hitów i utworów „ściskających za gardło”. Program koncertu był unikalnym połączeniem różnorodnych gatunków muzycznych, od opery i musicalu, przez muzykę filmową, rozrywkową, aż po rock. Włoskie i latynoskie melodie, a czasem nawet rock, stanowią wyjątkowe połączenie, które zachwyca każdego słuchacza.

Tre Voci już wcześniej współpracowało z Paderewski Symphony Orchestra, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia. Tegoroczny wspólny występ pozwolił na uwydatnienie wzajemnej przyjaźni i współpracy, co było wyraźnie widoczne w trakcie koncertu. Publiczność była pod wielkim wrażeniem zjednoczonego brzmienia orkiestry i zespołu, co stanowiło prawdziwą ucztę dla uszu. Nie zabrakło niespodzianek, jak chociażby ta, gdy na scenę do wspólnego wykonania arii z operetki Imre Kalmana „Księżniczki czardasza”, Mirosława Sojka Topór zaprosiła chętnych z widowni. Podczas drugiej części Gali Karnawałowej 25-lecia PaSO, na scenie pojawili się tancerze z Teatru Tańca WICI.

Orkiestrę jak zwykle, żywiołowo poprowadził Wojciech Niewrzoł, a nad całością i konferansjerką czuwała Barbara Bilszta-Niewrzoł.

Overall, the concert was a beautiful showcase of the vocal abilities of Tre Voci and the musical collaboration with Paderewski Symphony Orchestra. The audience was treated to a truly unforgettable performance that highlighted the friendship and partnership between the performers.

0

Zapraszam do dołączenia do grona moich subskrybentów!
Dzięki temu zyskasz dostęp do jeszcze większej liczby fascynujących historii, a ja będę mógł kontynuować pracę, dostarczając Ci treści na najwyższym poziomie. Nie przegap żadnego z moich wpisów, które dostarczą Ci wiedzy, inspiracji i rozrywki. Zapisz się już dziś i dołącz do grona moich Czytelników! Zapraszam Cię serdecznie.

Add Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.