Zjem was w cebulowym sosie!20190806070019

Zjem was w cebulowym sosie!

Zjem was w cebulowym sosie zapożyczyłem z baśni zatytułowanej „O czym szumią wierzby”. Dziś będzie o muzyce i wydarzeniach w Ohio i Teksasie. ...
Amy, rocznica, Klub 2720190723070035

Amy, rocznica, Klub 27

Wakacje, słońce, muzyka i Klub 27, to dobry tekst. Dziś piszę o muzyce Amy Winehouse i pewnych wydarzeniach, które zmieniają nas na zawsze....
Szare twarze20180319070004
Nowy Rok, Rok Psa za dni kilka20180215080040
Do Pondicherry i nieco dalej20180112080013
Diwali w drodze do Thanjavur20171229080002
Z Madurai do Tiruchirappalli20171222080015
Z kropel wody Curtallam20171215081900
Piotr Zander20130802111100