Konstytucja niczym kolos20190507070059

Konstytucja niczym kolos

Polska diaspora w Chicago zakończyła 128. paradę 3-majową. Uczciła w ten sposób rocznicę ratyfikacji polskiej konstytucji z 3 maja 1791 roku....
Walentynki i co dalej?20190212070009

Walentynki i co dalej?

Zapomnij o puszystych, wypchanych zwierzątkach i czekoladzie w tym roku, Twoja Walentynka zasługuje na prezent, który naprawdę doceni!...
To, co ma się zakończyć20181113070012

To, co ma się zakończyć

W poniedziałek 21 stycznia w Chicago padał deszcz, wiem, to wciąż zima lecz też kres opisywania podróży”. Dziś nie wiem jaka jest pogoda w Chicago....
Mocne słowa20180404080018
Szare twarze20180319070004
Popioły na śniegu – Beksiński20180221080048
Marsz kobiet w Chicago 201820180121014500
Do Pondicherry i nieco dalej20180112080013
Juno jest bliżej niż dalej20180110080004
Pomiędzy Thanjavur, Francją i Indiami20180105080005
Previous
12317
Next