Grała muzyka20200630064925

Grała muzyka

Dariusz06/30/20200 comments
Na jednej z moich rodzinnych fotografii, jestem sam. Siedzę na starej wersalce, przeglądam winylowe płyty, a obok mnie stoi stary gramofon. Jest tam j...
Dziś jest Dzień Ziemi!20200422140010

Dziś jest Dzień Ziemi!

Dariusz04/22/20200 comments
Dziś jest Earth Day (Dzień Ziemi) ustanowiony po to, byśmy nauczyli się żyć mądrze i w zgodzie z tym co dookoła nas, dając nadzieję przyszłym pokoleni...
Zupa Tom Yum a do tego Pad Thai czyli w objęciach Wodnika20200326070014
Kolorowa tradycja świąt20191214091143

Kolorowa tradycja świąt

Dariusz12/14/20190 comments
W Muzeum Polskim w Ameryce po raz dziesiąty odbyły się doroczne warsztaty tworzenia tradycyjnych polskich ozdób choinkowych....
Konstytucja niczym kolos20190507070059

Konstytucja niczym kolos

Dariusz05/07/20194 comments
Polska diaspora w Chicago zakończyła 128. paradę 3-majową. Uczciła w ten sposób rocznicę ratyfikacji polskiej konstytucji z 3 maja 1791 roku....
Walentynki i co dalej?20190212070009

Walentynki i co dalej?

Dariusz02/12/20190 comments
Zapomnij o puszystych, wypchanych zwierzątkach i czekoladzie w tym roku, Twoja Walentynka zasługuje na prezent, który naprawdę doceni!...
To, co ma się zakończyć20181113070012

To, co ma się zakończyć

Dariusz11/13/20182 comments
W poniedziałek 21 stycznia w Chicago padał deszcz, wiem, to wciąż zima lecz też kres opisywania podróży”. Dziś nie wiem jaka jest pogoda w Chicago....
Wszystko czego Ci trzeba to…20200804070048
Książki historyczne i „Animals”20200714070028
Grała muzyka20200630064925
Dziś jest Dzień Ziemi!20200422140010
W dyskretnym cieniu gipsowych krasnali rodzą się demony20200406081209
Hosomaki-Sushi z muzyką Judy Collins20200322113033
Polityczna poprawność podczas Super Bowl20200204095315
Wigilia starszym, samotnym i bezdomnym na Jackowie 201920191225070032
Bożonarodzeniowe życzenia, mamy święta…20191223070011
Kolorowa tradycja świąt20191214091143
I’m not the radical left, I’m the humane middle20191105070045
Dożynki20190827070041
Persephone – This post is dedicated to Kathleen20190820070045
Zjem was w cebulowym sosie!20190806070019
Nie odwracam oczu – słucham muzyki20190709070052
Load more
Wszystko czego Ci trzeba to…20200804070048
Odchodzimy nieświadomi20200312070022
Polityczna poprawność podczas Super Bowl20200204095315
Co zrobiliście w roku 2019 by kochać?20191231070044
Bożonarodzeniowe życzenia, mamy święta…20191223070011
I’m not the radical left, I’m the humane middle20191105070045
Trudno nie wierzyć w nic, czyli polonijna Apokalipsa według Krukowskiego20191004070035
Jutro nadal będziesz mnie kochać?20190730070057
Amy, rocznica, Klub 2720190723070035
Spoczywaj w pokoju Kubusiu Puchatku20190702070054
Krystyna P. – pogromczyni krokodyli20190625070045
Chłopak z głową pełną wątpliwości20190618070047
Czego nie lubię w Indiach20190423070003
Piekło i niebo20190409070052
Masakra w Nowej Zelandii wydostała się na zewnątrz20190319070025
Load more
Wakacje, czyli po drugiej stronie20200721070051
Pożegnanie. Klucz do dobrego życia? Zatrać się w czymś!20200609070014
Paro – Kathmandu – Bhaktapur20200602070012
Tiger’s Nest w Bhutanie20200526070035
Bumdra i moje trzy lekcje20200519070024
Czego potrzebują ludzie starsi w Bhutanie?20200512070045
Pierwsze „turystyczne” zakupy20200505070019
Bhutan, Punakha i most odwagi20200428070009
Witam w świecie penisów, które nie są tabu20200421070057
Festiwal czarnoszyich żurawi20200414070000
Bhutan – na płycie lotniska i nieco dalej20200407070049
Wylot z Nepalu – Bhutan20200331070010
Umieranie – ostatni dzień20200324070028
Stupa to nie kapliczka – Bouddha Stupa20200317070018
Odchodzimy nieświadomi20200312070022
Load more
Previous
12319
Next