Szare twarze20180319070004
Popioły na śniegu – Beksiński20180221080048
The rhythm of the heat!20180209101200
Ouroboros węglowej modyfikacji20180207080040
Koncert na dachu The Beatles20180130080017
Marsz kobiet w Chicago 201820180121014500
Błękitne Góry w Ooty20180119080006
A Night On Milwaukee Ave.20171206085300
Obchody Narodowego Święta Niepodległości20171119140700
Granica przyzwoitości20150909220000

Granica przyzwoitości

Mój drogi Czytelniku, który uważasz, że zapłodnione jajeczko jest już człowiekiem lecz takim człowiekiem nie jest ciało trzyletniego Aylana Kurdiego l...