Dożynki20190827070041
Persephone – This post is dedicated to Kathleen20190820070045
Za chwilę dalszy ciąg programu20190813070015
Zjem was w cebulowym sosie!20190806070019
Amy, rocznica, Klub 2720190723070035
Nie odwracam oczu – słucham muzyki20190709070052
To co najważniejsze20190611070006
Prawnuczka Jarosława Iwaszkiewicza w Muzeum Polskim w Chicago20190521070023
Życie za krótkie jest!20190514070054
Konstytucja niczym kolos20190507070059
DakhaBrakha w Chicago20190430070047
Czego nie lubię w Indiach20190423070003
Maciej Maleńczuk w Chicago20190402070018
Paryski syndrom, piwo i dobry film20190326070026
Miliony kolorowych, drobnych okruchów20190312070052
Load more